Про готель-Анталія Залізний порт

Пансіонат Antalya (колишня назва Любава-2) запрошує відпочити на Чорному морі в курортному селищі Залізний Порт. Пансіонат складається з 2х корпусів, один 2 поверхи і 4 поверхи. На території є літній майданчик, їдальня, басейн із зоною відпочинку. Для діток встановлено ігровий майданчик. Поруч з пансіонатом знаходиться ринок, магазини, аптека, зупинка. До моря 5 хвилин ходьби по прямому виходу до моря . Для зручності гостей обладнана кухня для самостійного приготування їжі з усім необхідним. На території є їдальня де можна замовити харчування за бажанням. Надаємо мангали, шампура, решітки Надається парковка, доступ в інтернет-wi fi, мангали для шашликів. Діти ДО 3 років проживання безкоштовне (без надання окремого спального місця)

Умови проживання

Умови проживання в пансіонаті Анталія Залізний порт
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Правила скасування броні, а також передоплати залежать від конкретної категорії номера і обраного тарифу. Щоб дізнатися інформацію, рекомендуємо при виборі номера ознайомитися з умовами бронювання.

Правила та умови

1. Працюємо цілодобово і без вихідних. І без свят. 2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без великих домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому готелі. 3. No Smoking-це не просто табличка або нічого не значуща прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли. 4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки. 5. Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання та повернення передоплати: при скасуванні бронювання більш ніж за 14 - 30 календарних днів до планованої дати вашого заїзду-оплата буде повернута в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менш, ніж за 30 календарних днів готель не повертає передоплату.